Tviskantis automobilis – ne tik kelio puošmena (II dalis)

Posted on Posted in Automobilio priežiūra

Reguliarus, tinkamas automobilio plovimas – tai vienas iš kėbulo ilgaamžiškumą įtakojančių veiksnių. Prieš plaunant automobilį labai svarbu pašalinti kelio apnašas, smalą, vabzdžių liekanas, nuplauti ratus. Kuomet visi šie darbai atlikti, drąsiai galite imtis automobilio plovimo.

Automobilio plovimui naudokite tik specialiai tam skirtus šampūnus ir ploviklius. Automobilio plovimo šampūnų įvairovė ir pasirinkimas platus, todėl kiekvienas automobilio vairuotojas gali išsirinkti pagal poreikius. Jeigu norite tik nuplauti nešvarumus, Jums puikiai tiks BIOLINE šampūnas su vašku, kurio dėka lengvai pašalinsite purvą ir kitus nešvarumus, o po plovimo automobilis bus padengtas blizgiu, tvirto vaško sluoksniu, apsaugančiu automobilį nuo nepageidautinų atmosferos poveikių.

Ar galite patikėti, kad viena automobilio priežiūros priemonė gali atlikti kelis darbus vienu metu? Patikėkite, nes su NIGRIN TURBO šampūnu su blizgesio efektu, automobilį nuplausite, nublizginsite ir nusausinsite vienu metu. Šampūne esančios blizginimo ir sausinimo medžiagos plovimo metu kėbului suteikia blizgesį bei pagreitina vandens nutekėjimą nuo kėbulo, todėl žymiai sutrumpėja automobilio džiuvimo laikas.

Jeigu ant Jūsų automobilio yra įsisenėjusių teršalų, rekomenduojame naudoti šampūną NIGRIN su CARNAUBA vašku TURBO. Šampūno sudėtyje esantis CARNAUBA vaškas užtikrina kokybišką plovimą bei suformuoja automobilio dažus, plastiką, gumą, metalą, chromo paviršių apsaugantį vaško sluoksnį, kuris ne tik apsaugo minėtus paviršius nuo teršalų, bet ir garantuoja ilgesnį šių paviršių tarnavimo laiką.

Kempinė – ne mažiau svarbi automobilio plovime, nei šampūnas. Pasirinkta kempinė turėtų talpinti daug muilino vandens. Kuo daugiau ji sugeria, tuo geriau. Būtent tokia yra GIGA kempinė. Muilino vandens sukeliamas tepimo efektas neleidžia purvui subraižyti dažų dangos. Kempinei skalauti rekomenduojama naudoti mažiausiai 10 litrų talpos indą, tada išplaunant kempinę nešvarumai nusėda ant dugno ir ant dažyto paviršiaus patenka tik švarus vanduo. Plaudami nepamirškite dažnai išgręžti kempinės – kitaip tiesiog perkėlinėsite purvą iš vienos vietos į kitą.

Kempine kruopščiai nuplaukite visą kėbulą, pradėdami nuo viršaus ir plaudami žemyn. Po to nuplaukite visą kėbulą nesmarkia vandens srove.

Kai automobilis nuplautas su putomis ir perplautas tekančiu vandeniu, paimkite švarią šluostę ir nusausinkite visą kėbulą eidami nuo viršaus į apačią. Automobilio sausinimui puikiai tiks JRATAJ dirbtinės odos šluostė, kuri nesipūkuoja ir puikiai sugeria vandenį. Šluostę skalaukite inde su švariu vandeniu, kad išvengtumėte galimo nešvarumų poveikio dažų sluoksniui. Neužmirškite nusausinti durų slenksčių, šonų bei apačios jas atidarę. Leiskite automobiliui pilnai išdžiūti.

Kuomet Jūsų automobilis nepriekaištingai nuplautas ir nudžiuvęs, rekomenduojama jį poliruoti bei vaškuoti (skaitykite rugsėjo mėn.)