Nano danga automobilių stiklams

Posted on Posted in Stiklų priežiūros priemonės

Nano danga automobilių stiklams pagaminta pritaikius naujausius mokslinius nanotechnologijų pasiekimus automobilių priežiūros priemonių gamyboje. Pagrindinė šios technologijos idėja – paviršius padaryti atsparius vandeniui ir nešvarumams, o tam pasiekti panaudojamos mažos medžiagų dalelės – nanodalelės (t.y., viena milijardinė metro dalis arba 80 000 kartų už žmogaus plauko storį mažesnė dalelė).

Sparčiai populiarėjanti nanotechnologijų pagrindu sukurta priemonė stiklams palengvina vabzdžių, ledo, purvo ar kitokių teršalų nuo stiklo pašalinimą. Net ir prastomis oro sąlygomis priemonė padeda akivaizdžiai pagerinti matomumą, o važiuojant 60 km/h ar didesniu greičiu – nebereikia naudoti valytuvų. Žiemą daug lengviau nuvalyti stiklą ir nugramdyti ledą nuo jo.

Nusprendus išbandyti nano dangą stiklams, patariama naudoti – NIGRIN NanoTec apsauginį rinkinį stiklams. Tai ypatingai aukštos kokybės priemonių rinkinys. Jis padeda sukurti nematomą, vandeniui ir nešvarumams atsparų apsauginį sluoksnį, kuris ilgam apsaugo paviršius nuo žalingo aplinkos poveikio.

Ši priemonė taip pat itin palengvina vabzdžių, ledo, purvo ir kitokių nešvarumų pašalinimą nuo stiklo, o važiuojant didesniu nei 60 km/h greičiu, valytuvai tampa beveik nereikalingi.

NIGRIN NanoTec apsauginį rinkinį stiklams sudaro:

  • valomoji pasta
  • speciali šluostė
  • dvi kempinėlės

Paviršių paruošimas ir priemonių naudojimas:

 

  1. Valymas: su juoda kempine ir pridėta pasta gerai ištrinkite stiklo paviršių. Po to stiklą gerai nuplaukite su šviesesne kempine ir dideliu kiekiu vandens, o tada nusausinkite jį su popieriniu rankšluosčiu. Ant stiklo negali likti nė trupučio valomosios pastos.
  2. Apsauga: nuvalius stiklą, su prisotintu audiniu gerai jį nupoliruokite, nepalikdami net mažiausių ruoželių. Likusius polirolio ruoželius galima nuvalyti su popieriniu rankšluosčiu. Stiklą galutinai nuvalyti galima, įjungiant valytuvus.

Stiklo apsaugos darbus atlikti tik ventiliuojamoje patalpoje ir esant labai geram apšvietimui. Vykstant džiūvimo procesui (apie 2 valandas) ant stiklo negali patekti vandens.

Padengus stiklus NIGRIN NanoTec apsauginis rinkinio priemonėmis, sumažėja purvo, sniego ar lietaus nusėdimas ant stiklo. Dėl hidrofobinių dangos savybių, padengus priekinius, šoninius ir galinius langus, pagerėja matomumas, ypač tamsiu paros metu – o tai užtikrina ir eismo saugumą.

Priemonė puikiai tinka ne tik automobiliams, bet ir sunkvežimiams, motociklams. Jos veiksmingumas – ne mažiau kaip 24 mėnesiai arba iki 50 000 km ridos (patvirtinta TÜV).

NIGRIN NanoTec apsauginį rinkinį stiklams nesunkiai galima rasti daugelyje automobilių reikmenų parduotuvių arba oficialaus NIGRIN produktų platintojo Lietuvoje – EVELKAS AutoStiklų Centras salonuose.