Laiku nesutaisius stiklo įtrūkimo, jis gali išplisti per visą stiklą

Posted on Posted in Apie automobilių stiklus

Pažeistas automobilio stiklas praranda ~ 90% savo tvirtumo. Visai nedidelis stiklo įtrūkimas gali išplisti neprognozuojama kryptimi – tuomet jį sutaisyti jau nebebus įmanoma ir stiklą teks pakeisti nauju.

Įtrūkimų remontas skirtas sustabdyti pažeidimą, kad stiklas toliau neskiltų. Tačiau suremontuotas stiklas nebebus kaip naujas – įtrūkimas liks, tik mažiau pastebimas.

Kad ir koks būtų stiklo įtrūkimas – „žvaigždė“, „buliaus akis“ ar „kombinuotas“ – AutoStiklų centro Evelkas meistrai gali išspręsti Jūsų problemą per 30 min.

Galimi stiklo pažeidimai:

 „Buliaus akis“

Tai vienas iš dažniausiai pasitaikančių stiklo įtrūkimo tipų, kurį galima suremontuoti taip, jog po remonto liktų mažai pastebimas stiklo pažeidimas. Tokie įtrūkimai dažniausiai būna apvalios formos ir nedidelio skersmens, todėl ir vadinami “buliaus akimi”.

 „Žvaigždė“

Tai sunkiausiai remontuojamas pažeidimas, kadangi po tokio įtrūkimo nėra aiškaus stiklo sluoksnių atsiskyrimo. Šis įtrūkimas po remonto lieka pastebimas ir reikalauja daugiau laiko sąnaudų, tačiau tolimesnė stiklo eksploatacija problemų nesukelia.

 „Kombinuotas“

Tai „buliaus akies“ ir „žvaigždės“ derinys. Šis įtrūkimas suremontuojamas nesunkiai, po sutvarkymo lieka mažai pastebimas stiklo pažeidimas.

Ką daryti, jei įtrūko Jūsų automobilio stiklas?

Jeigu pažeidimas yra mažesnis nei 2,5 cm diametro, jį galima sutvarkyti:

  1. Įtrūkimo vietą nedelsiant užklijuokite lipnia juostele arba lipduku, kad nepatektų nešvarumų ir drėgmės;
  2. Jei įtrūkimo vietą pastebejote vėliau, nuvalykite nuo jos nešvarumus ir tada užklijuokite lipnia juostele arba lipduku;
  3. Kuo skubiau važiuokite į AutoStiklų centrą Evelkas, kad meistrai sutaisytų įtrūkimą. Nebūtina prieš tai skambinti meistrams, nes nustatyti, ar įmanoma sutaisyti įtrūkimą, galima tik pamačius įtrūkusį stiklą.

5 priežastys, kodėl verta taisyti priekinį stiklą:

Norint, kad stiklo pažeidimas neišplistų

Stiklo pažeidimas gali išplisti bet kuria kryptimi ir dažniausiai tokiu metu, kada to labiausiai nesitikima. O jei taip nutinka, kai Jūs vairuojate, tai gali sukelti rimtų pasekmių!

Norint sutaupyti laiko

Stiklo įtrūkimo remontas trunka trumpiau nei jo pakeitimas, pažeidimas gali būti pašalintas per 30 minučių ir Jums nereikės palikti automobilio servise. Stiklo įtrūkimus Jūs galite susitvarkyti artimiausiame AutoStiklų centro Evelkas filiale visoje Lietuvoje, kur jų remontas atliekamas be eilės.

Norint sutaupyti pinigų

Stiklo įtrūkimo remontas sudaro tik apie 10 procentų ar net mažiau naujo stiklo kainos.

Norint išsaugoti originalų (fabrikinį) stiklo įmontavimą

Jūsų automobilio stiklas (jeigu jis vis dar tas pats, kokį įmontavo gamykloje) yra įmontuotas pagal tam tikrus kokybinius ir technologinius reikalavimus. Jis yra konstrukcinė kėbulo dalis, suteikianti papildomą ir būtiną tvirtumą kėbului, stogui, o taip pat garantuojanti sandarumą. Tai ne visada pasiseka atstatyti, kai stiklas keičiamas netinkamomis sąlygomis, nesilaikant technologinių reikalavimų, ar kai darbus atlieka neprofesionalai, naudodamiesi netinkamais spec. įrankiais ir pan.

Keisdami stiklą AutoStiklų centre Evelkas, galite būti tikri, kad darbas bus atliktas greitai ir patikimai, pagal visus kokybinius ir technologinius reikalavimus.

Siekiant būti atsakingais už mus supančią gamtą

AutoStiklų centras Evelkas, jei tik įmanoma, stengiasi sutaisyti įskilusį priekinį stiklą, taip taupydamas Jūsų pinigus ir laiką bei būdamas atsakingas už mus supančios gamtos išsaugojimą.

Stiklas gamtoje suyra tik per 900 metų, tad kiekvienas sutaisytas stiklo įtrūkimas reiškia, kad mažiau nebeeksploatuojamų stiklų pateks į savartyną.