Kokybiškas langų apiplovimo skystis- svarbi gero matomumo sąlyga

Posted on Posted in Stiklų priežiūros priemonės

Eismo įvykių statistika byloja, jog net iki 90 proc. autoįvykių susiję su vairuotojų matomumu, todėl daugelio įvykių būtų galima išvengti.

Viena iš svarbiausių gero matomumo sąlygų – kokybiškas langų apiplovimo skystis.

Pagal sezoniškumą langų plovikliai skirstomi į žieminius ir vasarinius. Šie skysčiai skiriasi iš esmės, todėl kiekvieno sezonu metu reikia naudoti tinkamą langų apiplovimo skystį.

Specialistų teigimu, vienas iš pagrindinių reikalavimų valikliams – jie privalo valyti vandenyje netirpstantį purvą, vabzdžių liekanas bei kelio druską. Vasaros sezono metu skystis nuo stiklo turi nuplauti vabzdžių liekanas, tuo tarpu žiemos metu – kelio druską. Taip pat žieminiai skysčiai neturi užšalti.

Tiek žieminiai, tiek vasariniai skysčiai turi būti tokios cheminės sudėties, kad nepažeistų plastikinių ir kitų automobilio išorės detalių, taip pat dažytų paviršių. Prastas langų apiplovimo skystis dažnai pažeidžia dažytus paviršius, o žibintai gali net suskilinėti.

Langų apiplovimo skysčiai turi būti malonaus aromato, o jų sudėtyje privalo nebūti kenksmingų medžiagų. Per ventiliacijos angas dalis langų apiplovimo skysčio patenka į automobilio saloną ir mes jį įkvėpiame, todėl renkantis ploviklį labai svarbu atkreipti dėmesį į jo sudėtį, kadangi kenksmingos medžiagos gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus.

Kad užtikrintumetė kokybišką stiklų priežiūrą, siūlome naudoti NIGRIN Langų apiplovimo skystį. Ši priemonė buvo sukurta, pasitelkus naujausius nanotechnologijų mokslinius laimėjimus.

NIGRIN Langų apiplovimo skysčio sudėtyje esančios aktyviosios dalelės pašalina bet kokius nešvarumus- net tepalų bei alyvų liekanas. Skystis nuvalo stiklą, nepalikdamas jokių nubėgimo žymių. Jis taip pat suteikia stiklui skaidrumą bei pagerina matomumą. Nekenkia plastikui, todėl galima naudoti kaip žibintų apiplovimo skystį.

Artėjant šaltajam sezonui, siūlome rinktis NIGRIN BioTec Langų apiplovimo skystį –22 °C, kuris ne tik lengvai pašalina nešvarumus nuo stiklo, bet ir padengia stiklo paviršių specialia plėvele, kuri pagerina matomumą lyjant, naktį ar akinant iš priekio atvažiuojančių automobilių žibintams.

Naudodami šiuos skysčius, galite būti tikri, jog stiklai visada bus kokybiškai nuvalyti, tad galėsite mėgautis saugesne kelione.

NIGRIN Langų apiplovimo skysčius galima rasti daugelyje automobilių reikmenų parduotuvių arba oficialaus NIGRIN produktų platintojo Lietuvoje – EVELKAS AutoStiklų Centras salonuose.

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 33 15 30 arba info@evelkas.lt