Automobilių stiklų keitimas

Posted on Posted in Apie automobilių stiklus

Išdužo Jūsų automobilio stiklas? Evelkas išdužusį stiklą pakeis greičiausiai – profesionalios techninės įrangos ir kvalifikuotų darbuotojų dėka. Darome viską, kad klientus aptarnautume greičiausiai ir sutaupytume jų brangų laiką. Tai padaryti mums leidžia ilgametė patirtis ir išvystyta įmonės veikla.

Keičiant stiklus Evelke, nereikia laukti dienos, dviejų ar savaitės, nes mes visuomet sandėliuose turime paruoštų keitimui Audi, VW, BMW, Ford ir daugelio kitų automobilių stiklų.

Mūsų turimi stiklai yra pagaminti tuose pačiuose stiklo fabrikuose, naudojant tokius pačius įrengimus, kur gaminami originalūs stiklai automobilių gamykloms.

Jums paskambinus į Evelką, mes rezervuosime vietą Jūsų automobiliui, iš anksto paruošime naują stiklą – taip greičiau Jūs vėl galėsite važiuoti savo automobiliu.

Savo patalpose Kaune vienu metu galime aptarnauti:

  • 15 – 20 tik lengvųjų automobilių;
  • arba 3 autobusus ir 10 lengvųjų automobilių;
  • arba 3 autobusus, 5 lengvuosius automobilius ir 2 – 3 sunkvežimius.

Jeigu Jūs negalite patys atvykti savo automobiliu į Evelko dirbtuves, Evelko meistrai atvažiuos ir pakeis stiklą ten, kur yra Jūsų automobilis. Evelko meistrai turi specialiai pritaikytą ir su visa reikalinga įranga „dirbtuvę ant ratų”, taigi stiklas bus pakeistas profesionaliai ir patikimai.

Palikę automobilį Evelko dirbtuvėse, sulauksite meistrų skambučio, kai tik Jūsų automobilio stiklas bus pakeistas.