Apie Evelką

EvelkasAutoStiklų Centras automobilių stiklų ekspertas vykdantis savo veiklą jau beveik 25 metus. Mūsų įmonėje dirba itin aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl puikiai išmanome visų automobilių, sunkvežimių, autobusų bei spec. technikos stiklų charakteristikas, savybes bei stiklų keitimo ar taisymo procesus. Naudojame pačias pažangiausias technologijas ir kokybiškas medžiagas. Kartu su ilgamete patirtimi norime pasidalinti savo žiniomis, kad Jūsų transporto priemonių stiklai išliktų sveiki kuo ilgiau ir stiklo keitimo ar remonto paslaugų neprireiktų. Mes rūpinamės Jūsų stiklais ir sprendžiame visas problemas susijusias su jais.

Galime pasigirti, kad išdaužtą Jūsų automobilio stiklą Evelke pakeisime greičiausiai bei laikydamiesi aukščiausių kokybės standartų. Tai galime garantuoti profesionalios techninės įrangos ir kvalifikuotų darbuotojų dėka.

Evelko salonuose taip pat galite įsigysite visas automobilio priežiūrai reikalingas priemones – stiklų, sėdynių, plastmasinių paviršių, ratlankių valiklius, oro gaiviklius, priemones nuo rasojimo,  naujus valytuvus, žieminius kuro priedus ir kt.

Norite užtamsinti automobilio langus? Išsirinkite norimą plėvelės spalvą arba pasinaudokite Evelko darbuotojų patarimais – Jūsų automobilio langus Evelke užtamsins aukščiausios kokybės amerikietiška plėvele.